“Паррандасаноат” уюшмаси томонидан ҳар йили маҳаллий ва хорижий ишлаб чиқариш компаниялари, инвесторлар ва соҳа ташкилотлари, дипломатик корпус вакиллари ва мутахассислари иштирокида Тошкент шаҳрида Xалқаро паррандачилик форуми ўтказиб келинмоқда.
Халқаро форум доирасида компаниялар фаолиятини ёритиш, янги ҳамкорлар билан алоқалар ўрнатиш, тажриба ва малака алмашиш имконини берадиган “Паррандачиларнинг маълумотнома (справочник) китоби” тайёрланиб барча паррандачилик корхоналарига, уларнинг ҳамкорларига ва чет эллик меҳмонларга тарқатилмоқда.
Жорий йилнинг ноябрь ойида  “Паррандасаноат” уюшмаси ташкил этилганлигини 15 йилиги муносабати билан Ўзбекистон паррандачиларининг VIII халқаро форуми ўтказилиши режалаштирилган.
Шу муносабат билан, “Парандачиларнинг маълумотнома (справочник) китоби” нинг навбатдаги нашри тайёрланмоқда.
Юқоридагиларни инобатга олган ҳолда, компаниянгиз фаолияти, ишлаб чиқарилаётган маҳсулотлар ва кўрсатиладиган хизмат турларини жамоатчиликка кенг ёритиб бериш имкониятидан фойдаланиб қолишни таклиф этамиз.
Компаниянгизни тезроқ танишларини истасангиз “Паррандасаноат” уюшмаси ташкилий қўмитасига мурожаат этинг.

The Poultry Industry Association (“Parrandasanoat”) annually organizes the International Poultry Forum in Tashkent, bringing together domestic and foreign production companies, investors, industry organizations, representatives of the diplomatic corps, and specialists.
As part of the International Forum, the “Poultry Producers’ Reference Book” is prepared and distributed among all poultry enterprises, their partners, and foreign guests. This publication provides an excellent opportunity to promote company activities, establish new partnerships, and exchange knowledge and expertise.
This November, on the occasion of the 15th Anniversary of the Poultry Industry Association’s establishment, the VIII International Poultry Forum of Uzbekistan is scheduled to take place.
In this regard, the next edition of the “Poultry Producers’ Reference Book” is being prepared.
Taking the above into consideration, we kindly invite your company to take advantage of this opportunity to widely present your activities, products, and services to the public.
If you would like your company to gain faster recognition, please contact the Organizing Committee of the Poultry Industry Association.