“Паррандасаноат” уюшмаси томонидан ҳар йили маҳаллий ва хорижий ишлаб чиқариш компаниялари, инвесторлар ва соҳа ташкилотлари, дипломатик корпус вакиллари ва мутахассислари иштирокида Тошкент шаҳрида Xалқаро паррандачилик форуми ўтказиб келинмоқда.
Халқаро форум доирасида компаниялар фаолиятини ёритиш, янги ҳамкорлар билан алоқалар ўрнатиш, тажриба ва малака алмашиш имконини берадиган “Паррандачиларнинг маълумотнома (справочник) китоби” тайёрланиб барча паррандачилик корхоналарига, уларнинг ҳамкорларига ва чет эллик меҳмонларга тарқатилмоқда.
Жорий йилнинг ноябрь ойида  “Паррандасаноат” уюшмаси ташкил этилганлигини 15 йилиги муносабати билан Ўзбекистон паррандачиларининг VIII халқаро форуми ўтказилиши режалаштирилган.
Шу муносабат билан, “Парандачиларнинг маълумотнома (справочник) китоби” нинг навбатдаги нашри тайёрланмоқда.
Юқоридагиларни инобатга олган ҳолда, компаниянгиз фаолияти, ишлаб чиқарилаётган маҳсулотлар ва кўрсатиладиган хизмат турларини жамоатчиликка кенг ёритиб бериш имкониятидан фойдаланиб қолишни таклиф этамиз.
Компаниянгизни тезроқ танишларини истасангиз “Паррандасаноат” уюшмаси ташкилий қўмитасига мурожаат этинг.

Ассоциация «Паррандасаноат» ежегодно организует в городе Ташкент Международный форум по птицеводству с участием отечественных и зарубежных производителей, инвесторов, отраслевых организаций, представителей дипломатического корпуса и специалистов.
В рамках международного форума подготавливается и распространяется среди всех птицеводческих предприятий, их партнеров и зарубежных гостей «Справочник птицеводов», который предоставляет возможность освещать деятельность компаний, устанавливать новые партнерские связи, а также обмениваться опытом и профессиональными навыками.
В ноябре текущего года, в связи с 15-летием со дня основания Ассоциации «Паррандасаноат», планируется проведение VIII Международного форума птицеводов Узбекистана.
В этой связи готовится очередное издание «Справочника птицеводов».
Учитывая вышеизложенное, предлагаем Вам воспользоваться возможностью широкого освещения деятельности Вашей компании, выпускаемой продукции и предоставляемых услуг.
Если Вы хотите, чтобы о Вашей компании узнали быстрее, просим обращаться в организационный комитет Ассоциации «Паррандасаноат».